Thermal Pad Thermal Grizzly Minus Pad Advance 100x100 x 0.5mm TG-MP-A-100-100-05-2
Thermal Grizzly Minus Pad Advance (TG-MP-A-100-100-05-2) 2-Pack Thermal Interface Pad, 100 x 100 x 0.5 mm, Electrically Non-Conductive, High Thermal Conductivity & Compressibility for SSDs, GPUs & Electronics
Manufacturer: Thermal Grizzly
SKU: 75492
Manufacturer part number: TG-MP-A-100-100-05-2
GTIN (EAN, UPC): 4260711991363
แƒคแƒ”แƒ แƒ˜: แƒจแƒแƒ•แƒ˜
แƒ–แƒแƒ›แƒ: 100 x 100 แƒ›แƒ› แƒกแƒ˜แƒกแƒฅแƒ”: 0.5 แƒ›แƒ›
แƒ™แƒแƒ แƒ’แƒ˜ แƒ—แƒ‘แƒแƒ’แƒแƒ›แƒขแƒแƒ แƒแƒ‘แƒ
แƒ“แƒแƒ‘แƒแƒšแƒ˜ แƒจแƒ”แƒ™แƒฃแƒ›แƒจแƒ•แƒแƒ“แƒแƒ‘แƒ
แƒ›แƒแƒ แƒขแƒ˜แƒ•แƒ˜ แƒ’แƒแƒ›แƒแƒกแƒแƒงแƒ”แƒœแƒ”แƒ‘แƒ”แƒšแƒ˜
แƒ”แƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒ แƒฃแƒšแƒแƒ“ แƒแƒ แƒแƒ’แƒแƒ›แƒขแƒแƒ แƒ˜
Minus Pad Basic, Advance แƒ“แƒ Pro แƒกแƒ”แƒ แƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒจแƒ”แƒ“แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ:
70.00 ₾
57.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 2 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
แƒคแƒ”แƒ แƒ˜: แƒจแƒแƒ•แƒ˜
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP-A-100-100-10-2
Manufacturer Thermal Grizzly
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 0.5 mm
Pad Dimension 100 x 100 mm - 0.5 mm