Thermal Pad Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x0.5 mm TG-MP8-120-20-05-1
Thermal Grizzly Minus Pad TG-MP8-120-20-05-1 (120 x 20 x 0,5 mm, 1X Piece, Minus Pad 8)
Manufacturer: Thermal Grizzly
SKU: 75487
Manufacturer part number: TG-MP8-120-20-05-1
GTIN (EAN, UPC): 4260711990137
แƒคแƒ”แƒ แƒ˜: แƒ•แƒแƒ แƒ“แƒ˜แƒกแƒคแƒ”แƒ แƒ˜
แƒกแƒ˜แƒ›แƒขแƒ™แƒ˜แƒชแƒ˜แƒก แƒฎแƒแƒ แƒ˜แƒกแƒฎแƒ˜: Shore 00-60
แƒ”แƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒ แƒแƒ˜แƒ–แƒแƒšแƒแƒชแƒ˜แƒ: แƒ™แƒ˜ (8 แƒ™แƒ•/แƒ›แƒ› ASTM D149)
แƒแƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒแƒ“แƒ˜: V-0
แƒ›แƒฃแƒจแƒแƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒขแƒ”แƒ›แƒžแƒ”แƒ แƒแƒขแƒฃแƒ แƒ: -100ยฐC-แƒ“แƒแƒœ +250ยฐC-แƒ›แƒ“แƒ”
แƒ–แƒแƒ›แƒ: 120 x 20 แƒ›แƒ› แƒกแƒ˜แƒกแƒฅแƒ”: 0.5 แƒ›แƒ›
Thermal Grizzly Minus
แƒ›แƒแƒฆแƒแƒšแƒ˜ แƒ—แƒ‘แƒแƒ’แƒแƒ›แƒขแƒแƒ แƒแƒ‘แƒ
แƒ›แƒแƒฆแƒแƒšแƒ˜ แƒจแƒ”แƒ™แƒฃแƒ›แƒจแƒ•แƒแƒ“แƒแƒ‘แƒ
แƒ”แƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒ แƒ แƒ˜แƒ–แƒแƒšแƒแƒชแƒ˜แƒ
20.00 ₾
16.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 4 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
แƒแƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒแƒ“แƒ˜: V-0
Thermal Grizzly Minus
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP8-120-20-05-1
Manufacturer Thermal Grizzly
Official Manufacturer Link https://www.thermal-grizzly.com/en/minus-pad-8/s-tg-mp8-120-20-05-1r
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 0.5 mm
Pad Dimension 120 x 20 mm - 0.5 mm
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP8-120-20-05-1
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 0.5 mm