Thermal Pad Thermal Grizzly Minus Pad Pro TG-MP-P-120-20-15-2 120x20x1.5mm
Thermal Grizzly Minus Pad Pro (TG-MP-P-120-20-15-2) 2-Pack Thermal Interface Pad, 120x20x0.5mm, Electrically Non-Conductive, High Thermal Conductivity & Compressibility for SSDs, GPUs & Electronics
Manufacturer: Thermal Grizzly
SKU: 75500
Manufacturer part number: TG-MP-P-120-20-15-2
GTIN (EAN, UPC): 4260711991608
100.00 ₾
81.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. >10 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP-A-120-20-15-4
Manufacturer Thermal Grizzly
Official Manufacturer Link https://www.thermal-grizzly.com/en/tg-minus-pad-pro/s-tg-mp-p-120-20-15-2
Color Black
Thermal Pad
Pad Thickness 1.5 mm
Pad Dimension 120 x 20 mm - 1.5 mm
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP-A-120-20-15-4
Color Black
Thermal Pad
Pad Thickness 1.5 mm