Thermal Pad Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x3 mm TG-MP8-120-20-30-1
Thermal Grizzly Minus Pad 8 (120 x 20 x 3 mm, 1X Piece, Minus Pad 8)
Manufacturer: Thermal Grizzly
SKU: 75622
Manufacturer part number: TG-MP8-120-20-30-1
GTIN (EAN, UPC): 4260711990199
แƒคแƒ”แƒ แƒ˜: แƒ•แƒแƒ แƒ“แƒ˜แƒกแƒคแƒ”แƒ แƒ˜
แƒกแƒ˜แƒ›แƒขแƒ™แƒ˜แƒชแƒ˜แƒก แƒฎแƒแƒ แƒ˜แƒกแƒฎแƒ˜: Shore 00-60
แƒ”แƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒ แƒแƒ˜แƒ–แƒแƒšแƒแƒชแƒ˜แƒ: แƒ™แƒ˜ (8 แƒ™แƒ•/แƒ›แƒ› ASTM D149)
แƒแƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒแƒ“แƒ˜: V-0
แƒ›แƒฃแƒจแƒแƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒขแƒ”แƒ›แƒžแƒ”แƒ แƒแƒขแƒฃแƒ แƒ: -100ยฐC-แƒ“แƒแƒœ +250ยฐC-แƒ›แƒ“แƒ”
แƒ–แƒแƒ›แƒ: 120 x 20 แƒ›แƒ› แƒกแƒ˜แƒกแƒฅแƒ”: 3 แƒ›แƒ›
Thermal Grizzly Minus
แƒ›แƒแƒฆแƒแƒšแƒ˜ แƒ—แƒ‘แƒแƒ’แƒแƒ›แƒขแƒแƒ แƒแƒ‘แƒ
แƒ›แƒแƒฆแƒแƒšแƒ˜ แƒจแƒ”แƒ™แƒฃแƒ›แƒจแƒ•แƒแƒ“แƒแƒ‘แƒ
แƒ”แƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒ แƒ แƒ˜แƒ–แƒแƒšแƒแƒชแƒ˜แƒ
34.00 ₾
28.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 3 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
แƒแƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒแƒ“แƒ˜: V-0
Thermal Grizzly Minus
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP8-120-20-30-1
Manufacturer Thermal Grizzly
Official Manufacturer Link https://www.thermal-grizzly.com/en/minus-pad-8/s-tg-mp8-120-20-20-1r
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 3 mm
Pad Dimension 120 x 20 mm - 3 mm
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TG-MP8-120-20-30-1
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 3 mm
Customers who bought this item also bought
POWER SUPPLY 1STPLAYER FK 6.0 PS-600FK 600W
1ST Player FK SERIES 600W PS-600FK Non-Modular 85%
CASE 1STPLAYER RT5 RT5-WH Mini-Tower Cube WHITE
Case 1STPLAYER RT5 RT5-WH Cube Mini-Tower WHITE, Front and top feature intergrated U-shaped tempered glass, Support up to 5 fans, 240 mm radiator at the front, GPU length up to 330 mm, CPU cooler height up to 157 mm, LED display monitors CPU, memory usage, temperature and frequency Bottom,
CASE 1STPLAYER VT7 VT7-BK MID-TOWER BLACK
1STPLAYER VT7-BK VT7 Tempered Glass Black Steel ATX Mid-Tower Desktop Chassis
Case Cooler ARCTIC P12 PWM PST A-RGB ACFAN00232A 3 PCS
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3 PCS Value Pack) ACFAN00232A
CASE FAN THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK
CASE FAN THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE