სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GHS2LCDS36CB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/hydroshift-ii-lcd-s/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 360 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 400 x 122 x 24mm |
| Number of Fans | 3 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 124 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 72.7 CFM |
| Air Pressure | 3.00 mmH20 |
| Fan Noise Level | 30 dBA |
| Pump Speed | 1600-3200 RPM ±10% |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
თხევადი თერმო ბალიში Thermal Grizzly Putty Basic 30g TG-P-B-030-R
Thermal Grizzly Putty Basic (TG-P-B-030-R) 30 Gram - Electrically Non-Conductive Thermal Interface Material for GPU Modding and Thermal Pad Replacement.
45,00 ₾
40,00 ₾
თერმო ბალიში Thermal Grizzly Minus Pad 8 2-Pack 120x20x1.5mm TG-MP8-120-20-15-2R
Thermal Grizzly Minus Pad 8 (TG-MP8-120-20-15-2R) 2-Pack 120 x 20 x 1.5 mm, Electrically Non-Conductive, The high performance thermal pads
18,00 ₾
თხევადი თერმო ბალიში Thermal Grizzly TG Putty Advance 30g TG-P-A-030-R
Thermal Grizzly TG Putty Advance (TG-P-A-030-R) 30 Gram - Electrically Non-Conductive Thermal Putty for GPU Modding and Thermal Pad Replacement
93,00 ₾
88,00 ₾
თერმო ბალიში Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x3 mm TG-MP8-120-20-30-1
Thermal Grizzly Minus Pad 8 (120 x 20 x 3 mm, 1X Piece, Minus Pad 8)
34,00 ₾
თხევადი თერმო ბალიში Thermal Grizzly TG Putty PRO 30g TG-P-P-030-R
Thermal Grizzly TG Putty Pro (TG-P-P-030-R) 30 Gram - High-Performance Electrically Non-Conductive Thermal Putty for GPU and PCB Applications
150,00 ₾
140,00 ₾
თხევადი გაგრილების სისტემა LIAN LI HydroShift II LCD-C 360TB ARGB G89.GHS2LCD36TB.00 BLACK
Lian Li HydroShift II LCD-C 360TB ARGB G89.GHS2LCD36TB.00 360mm All-In-One Black Liquid CPU Cooler LGA1700/ LGA1851/ AM4/ AM5, Features a 2.1" IPS LCD with 480×480 resolution, 500-nit brightness, and 60Hz refresh rate.
699,00 ₾