თერმო ბალიში Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x3 mm TG-MP8-120-20-30-1
Thermal Grizzly Minus Pad 8 (120 x 20 x 3 mm, 1X Piece, Minus Pad 8)
მწარმოებელი: Thermal Grizzly
პროდუქტის კოდი: 75622
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: TG-MP8-120-20-30-1
შტრიხკოდი: 4260711990199
ფერი: ვარდისფერი
სიმტკიცის ხარისხი: Shore 00-60
ელექტროიზოლაცია: კი (8 კვ/მმ ASTM D149)
აალებადი: V-0
მუშაობის ტემპერატურა: -100°C-დან +250°C-მდე
ზომა: 120 x 20 მმ სისქე: 3 მმ
Thermal Grizzly Minus
ხელმისაწვდომია სხვადასხვა ზომისა და სისქის მრავალფეროვნებით.
ამრიგად, ბალიშები უზრუნველყოფენ მუდმივ, ოპტიმალურ სითბოს გადაცემას.
მათი ოპტიმალურად დასამაგრებლად საკმარისია უმცირესი შეხებაც კი.
ყველა ბალიში ეკოლოგიურად სუფთაა და შეესაბამება RoHS-ს.
მაღალი თბოგამტარობა
მაღალი შეკუმშვადობა
ელექტრო იზოლაცია
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 3
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
ფერი: ვარდისფერი
სიმტკიცის ხარისხი: Shore 00-60
აალებადი: V-0
ზომა: 120 x 20 მმ სისქე: 3 მმ
Thermal Grizzly Minus
მაღალი თბოგამტარობა
მაღალი შეკუმშვადობა
ელექტრო იზოლაცია
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model TG-MP8-120-20-30-1
Manufacturer Thermal Grizzly
Official Manufacturer Link https://www.thermal-grizzly.com/en/minus-pad-8/s-tg-mp8-120-20-20-1r
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 3 mm
Pad Dimension 120 x 20 mm - 3 mm
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model TG-MP8-120-20-30-1
Manufacturer Thermal Grizzly
Color Pink
Thermal Pad
Pad Thickness 3 mm
პროდუქტის სხვა სახელი/ეტიკეტი/ტეგი
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
კვების ბლოკი 1STPLAYER FK 6.0 PS-600FK 600W
1ST Player FK SERIES 600W PS-600FK Non-Modular 85%
ქეისი 1STPLAYER RT5 RT5-WH Mini-Tower Cube WHITE
Case 1STPLAYER RT5 RT5-WH Cube Mini-Tower WHITE, Front and top feature intergrated U-shaped tempered glass, Support up to 5 fans, 240 mm radiator at the front, GPU length up to 330 mm, CPU cooler height up to 157 mm, LED display monitors CPU, memory usage, temperature and frequency Bottom,
ქეისი 1STPLAYER VT7 VT7-BK MID-TOWER BLACK
1STPLAYER VT7-BK VT7 Tempered Glass Black Steel ATX Mid-Tower Desktop Chassis
ქულერი ARCTIC P12 PWM PST A-RGB ACFAN00232A 3 PCS
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3 PCS Value Pack) ACFAN00232A
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE