Products specifications
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GA2L24RB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/ga-ii-lite/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 240 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 276 x 120 x 27mm |
| Number of Fans | 2 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 120 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 79 CFM |
| Air Pressure | 5.1 mmH20 |
| Fan Noise Level | 34.8 dBA |
| Pump Speed | 3800 RPM |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
Only registered users can write reviews
Customers who bought this item also bought
POWER SUPPLY 1STPLAYER FK 6.0 PS-600FK 600W
1ST Player FK SERIES 600W PS-600FK Non-Modular 85%
105.00 ₾
86.00 ₾
Case Cooler ARCTIC P12 PWM PST A-RGB ACFAN00232A 3 PCS
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3 PCS Value Pack) ACFAN00232A
135.00 ₾
102.00 ₾
Thermal Pad Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20x3 mm TG-MP8-120-20-30-1
Thermal Grizzly Minus Pad 8 (120 x 20 x 3 mm, 1X Piece, Minus Pad 8)
34.00 ₾
28.00 ₾
Thermal Paste Thermal Grizzly Aeronaut 1g TG-A-001-RS
Thermal Grizzly Aeronaut (TG-A-001-RS) 1 Gram - High Performance Thermal Paste - Ideal Entry Level Thermal Paste - Compatible with Most Cooling Solutions CPU/GPU/PS4/PS5/Xbox
12.00 ₾
9.00 ₾
Thermal Paste Thermal Grizzly Aeronaut 3.9g TG-A-015-R
Thermal Grizzly Aeronaut TG-A-015-R 3.9g - High Performance Thermal Paste - Ideal Entry Level Thermal Paste - Compatible with Most Cooling Solutions CPU/GPU/PS4/PS5/Xbox
19.00 ₾
15.00 ₾
Thermal Paste Thermal Grizzly Aeronaut 7.8g TG-A-030-R
Thermal Grizzly Aeronaut TG-A-030-R 7.8g - High Performance Thermal Paste - Ideal Entry Level Thermal Paste - Compatible with Most Cooling Solutions CPU / GPU / PS4 / PS5 / Xbox
25.00 ₾
20.00 ₾