სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | 21TF004QGX |
| Manufacturer | Lenovo |
| Official Manufacturer Link | https://shorturl.at/94TiZ |
| Warranty | 2 Year |
| Color | Black |
| Laptops Specifications | |
| Screen Size | 16" |
| Graphics Processor | Intel Integrated |
| CPU | Intel Core i7 |
| Memory Type | DDR5 |
| Memory Valume | 16 GB |
| SSD/HDD Volume | 512 GB |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Screen Type | IPS |
| Weight | Up to 2 KG |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება