სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | C09FYEA |
| Manufacturer | HP |
| Official Manufacturer Link | https://shorturl.at/2aOs0 |
| Warranty | 2 Year |
| Color | Grey |
| Laptops Specifications | |
| Screen Size | 14" |
| Graphics Processor | Intel Integrated |
| CPU | Intel 7 |
| Memory Type | DDR5 |
| Memory Valume | 32 GB |
| SSD/HDD Volume | 1 TB |
| Screen Resolution | 1920x1200 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Screen Type | IPS |
| Weight | Up to 1,5 KG |
| Display Specifications | |
| Screen Type | Touchscreen |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება