თხევადი გაგრილების სისტემა THERMALRIGHT FROZEN WARFRAME 420 WHITE ARGB TR-FW-420-W-ARGB
THERMALRIGHT Frozen Warframe 420 White Argb AIO CPU Cooler
მწარმოებელი: THERMALRIGHT
პროდუქტის კოდი: 74646
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: TR-FW-420-W-ARGB
• მოდელი: ‎THERMALRIGHT
• მოდელი: FROZEN WARFRAME 420 (TR-FW-420-B-ARGB)
• სერია: FROZEN WARFRAME
დანიშნულება
• დანიშნულება: პროცესორისთვის
• ტიპი: თხევადი გაგრილების სისტემა
პროცესორთან თავსებადობა
• პროცესორთან თავსებადობა (Socket), Intel: 1700 🆕 / 1200 / 2011 / 2066 / 1156 / 1155 / 1150 / 1151
• პროცესორთან თავსებადობა (Socket), AMD: AM4, AM5
• რადიატორის მასალა: ალუმინი
• მეხსიერებესთან სივრცე: შეუზღუდავი
• სამუშაო გარემოს ტემპერატურა: 0 - 40 °C
წყლის ბლოკი (პომპა), შეხების ზედაპირი
• ტუმბოს ქულერის ბრუნვის სიჩქარე: 3000 ბრ/წთ ±10% (MAX)
• ხმაურის დონე: 23 dB(A)
• კონექტორი: 4 PIN PWM
• ენერგომოხმარება: 0.28 ±10% A / 12 V DC / 3.4W (MAX)
• პომპის (MTTF): 40000 საათი
გაგრილება (ქულერი)
• რაოდენობა: 3 ცალი (Thermalright TL-C14CW-S)
• ზომა: 140 x 140 x 25 მმ
• ბრუნვის სიჩქარე: 1750 ბრ/წთ ±10% (MAX)
• საკისარი: S-FDB Bearing საკისარი
• Ხმაურის დონე: 29.8 dBA (MAX)
• ენერგომოხმარება: 0.20 A / 12 V DC / 3.36W±10%
• ჰაერის ნაკადი: 88.7 CFM
• ჰაერის წნევა: 2.37 mm H2O
• კონექტორი: 3 PIN 5V (ARGB ) / 4 PIN PWM (FAN)
განათება
• განათება ARGB 🔴
ფიზიკური პარამეტრები
• ქულერის წონა: 150 გრ
• რადიატორის მასალა: ალუმინი
• რადიატორი ზომა: 457×140×27 მმ
• წყლის ბლოკი (პომპა) ზომა: 60 x 69.2 x 69.2 მმ (მილების გარეშე)
• მილების სიგრძე: 450 მმ
• ფერი: თეთრი
• გარანტია: 1 წელი
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 8
  • Beliashvili st. Pick up only საწყობშია 7
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
• სერია: FROZEN WARFRAME
დანიშნულება
• დანიშნულება: პროცესორისთვის
პროცესორთან თავსებადობა
• ხმაურის დონე: 23 dB(A)
• კონექტორი: 4 PIN PWM
• პომპის (MTTF): 40000 საათი
გაგრილება (ქულერი)
• ზომა: 140 x 140 x 25 მმ
• Ხმაურის დონე: 29.8 dBA (MAX)
• ჰაერის ნაკადი: 88.7 CFM
• ჰაერის წნევა: 2.37 mm H2O
განათება
• განათება ARGB 🔴
ფიზიკური პარამეტრები
• ქულერის წონა: 150 გრ
• მილების სიგრძე: 450 მმ
• ფერი: თეთრი
• გარანტია: 1 წელი
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model TR-FW-420-W-ARGB
Manufacturer Thermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/frozen-warframe-420-white-argb/
Warranty 1 Year
CPU Cooler Specifications
Type AIO Liquid Cooling
Radiator Size 420 mm
Radiator Dimensions (WXDXH) 60 x 69.2 x 69.2 mm
Number of Fans 3
Fan Dimensions (WXDXH) L140 mm x W140 mm x H25 mm
Air Flow 88.7 CFM (MAX)
Air Pressure 2.37 mm H2O (MAX)
Fan Noise Level 29.8 dBA (MAX)
Pump Speed 3000 RPM±10% (MAX)
Pump Noise Level 23 dBA(MAX)
Socket Support LGA 1700 / 1200 / 115x, AM5 / AM4
Features LCD Display, ARGB
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model TR-FW-420-W-ARGB
Manufacturer Thermalright
Warranty 1 Year
CPU Cooler Specifications
Type AIO Liquid Cooling
Radiator Size 420 mm
Number of Fans 3
Air Flow 88.7 CFM (MAX)
Air Pressure 2.37 mm H2O (MAX)
Fan Noise Level 29.8 dBA (MAX)
Pump Speed 3000 RPM±10% (MAX)
Pump Noise Level 23 dBA(MAX)
Features LCD Display, ARGB
პროდუქტის სხვა სახელი/ეტიკეტი/ტეგი
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
თხევადი გაგრილების სისტემა THERMALRIGHT AQUA ELITE 240 ARGB V3 WHITE
THERMALRIGHT AQUA ELITE 240 WHITE ARGB V3 AIO CPU Cooler
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-C12CW-S A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-C12CW-S 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - White
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE