ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TR-TL-P12-S A-RGB
THERMALRIGHT TL-P12-S Case Fan
მწარმოებელი: THERMALRIGHT
პროდუქტის კოდი: 74650
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: TR-TL-P12-S
• ბრენდი: THERMALRIGHT
• მოდელი: TR-TL-P12-S
ძირითადი მახასიათებლები
• დანიშნულება: ქეისისთვის
• ტიპი: ქულერი
• ქულერის რაოდენობა: 1
• ბრუნვის სიჩქარე: 1500 ბრ/წთ (±10%)
• ჰაერის ნაკადი: 52.86 CFM Max
• სტატიკური წნევა: 1.53 mm H₂O
• ხმაურის დონე: 22.1 dBA±10%
• საკისარი: S-FDB Bearing
• კონექტორის ტიპი: 4 PIN PWM / 3-Pin 5V ARGB
დამატებითი მახასიათებლები
• დედა დაფასთან სინქრონიზაცია
• ვიბრაციის საწინააღმდეგო სამონტაჟო სისტემა
• დიზაინი ხმაურის შემცირებისთვის
• მაღალი სტატიკური წნევის CFM
ენერგომოხმარება
• ტიპიური ძაბვა: 12 V DC
• საწყისი ძაბვა: 5 V
• დენი/ძაბვა: 0.13A / 12 V / 1.56W
კომპლექტაცია
• 1 x ARGB ქულერი
• სამონტაჟო კომპლექტი (შურუფები) ქეისისთვის
ფიზიკური პარამეტრები
• ქულერის ზომა: 120 x 120 x 25 მმ
• წონა: 150 გრ
• წონა შეფუთვით: 165 გრ
• ფერი: შავი
• გარანტი: 1 წელი
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 1
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
• მოდელი: TR-TL-P12-S
ძირითადი მახასიათებლები
• დანიშნულება: ქეისისთვის
• ტიპი: ქულერი
• ჰაერის ნაკადი: 52.86 CFM Max
• სტატიკური წნევა: 1.53 mm H₂O
• ხმაურის დონე: 22.1 dBA±10%
• საკისარი: S-FDB Bearing
დამატებითი მახასიათებლები
• დედა დაფასთან სინქრონიზაცია
• მაღალი სტატიკური წნევის CFM
ენერგომოხმარება
• ტიპიური ძაბვა: 12 V DC
• საწყისი ძაბვა: 5 V
კომპლექტაცია
• 1 x ARGB ქულერი
ფიზიკური პარამეტრები
• წონა: 150 გრ
• წონა შეფუთვით: 165 გრ
• ფერი: შავი
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model TR-TL-P12-S
Manufacturer Thermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/tl-p12-s/
Warranty 1 Year
Case Fan Specifications
Size 120 mm
Number of Fans 1
Controller No
Fan Speed 1500 RPM±10% (MAX)
Max Air Pressure 1.53 mm H2O (MAX)
Max. Airflow 52.86 CFM (MAX)
Acoustic Noise 22.1 dBA (MAX)
Bearing Type S-FDB Bearing
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model TR-TL-P12-S
Manufacturer Thermalright
Warranty 1 Year
Case Fan Specifications
Size 120 mm
Number of Fans 1
Controller No
Fan Speed 1500 RPM±10% (MAX)