სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | ACFAN00156A |
| Manufacturer | Arctic |
| Official Manufacturer Link | https://www.arctic.de/en/BioniX-P120-A-RGB/ACFAN00156A |
| Warranty | 1 Year |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 120 mm |
| Number of Fans | 3 |
| Controller | Yes |
| Fan Speed | 400—2300 rpm |
| Max Air Pressure | 2.1 mmH2O |
| Max. Airflow | 48 cfm | 81.55 m³/h |
| Acoustic Noise | 0.45 Sone |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK
48,00 ₾
40,00 ₾
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE
60,00 ₾
42,00 ₾
თხევადი გაგრილების სისტემა 1STPLAYER CC 240-BK A-RGB BLACK
1STPLAYER Liquid Cooling CC 240-BK Black
230,00 ₾
165,00 ₾
თხევადი გაგრილების სისტემა THERMALRIGHT FROZEN WARFRAME 420 BLACK ARGB TR-FW-420-B-ARGB
THERMALRIGHT Frozen Warframe 420 Black ARGB CPU Water Cooling, 420 AIO Cooling, LCD Screen, Liquid CPU Cooler for AMD/Intel Liquid CPU Cooler: LGA1700/AM4/AM5, BLACK
355,00 ₾
272,00 ₾
ქულერი ARCTIC P12 PWM PST A-RGB ACFAN00232A 3 PCS
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3 PCS Value Pack) ACFAN00232A
135,00 ₾
102,00 ₾