კვების ბლოკი LIAN LI RS RS1200G G9P.RS1200G.BH00.EU 1200W 80 PLUS GOLD FULL MODULAR BLACK
Lian Li RS Series RS1200G (G9P.RS1200G.BH00.EU) 1200W Fully Modular ATX Rotational Shift Power Supply with a RS Hub for greater flexibility, Active PFC, PF > 0.90 under full load @ 115Vac, 60Hz, ATX 3.1 ready with native 12V-2×6 high-current copper alloy terminals, 135mm FDB Fan / 1600 rpm, 36.21dBA @ 30℃, 100cm away from micphone to PSU, BLACK.
მწარმოებელი: LIAN LI
პროდუქტის კოდი: 76001
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: G9P.RS1200G.BH00.EU
შტრიხკოდი: 4718466018663
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 2
  • Beliashvili st. Pick up only საწყობშია >10
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model G9P.RS1200G.BH00.EU
Manufacturer Lian Li
Official Manufacturer Link https://lian-li.com/product/rs/
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 1200W
Modular Full Modular
Fan Led No
Connectors M/B 1x 20+4-Pin 620mm, CPU/ATX 12V 1x 8-Pin CPU 700mm, CPU/ATX 12V 1x 4+4-Pin CPU 700mm, PCI-E 1x 8/6+2 Pin 650mm, PCI-E 1x 8/6+2 Pin 650+100mm, 12V-2x6-8 Pin 1x12V-2x6 650mm, 4x SATA 300-15-15-15mm, 4x Y Type SATA 375-150mm x2, 4x SATA 400-150-150-150mm, Perpherial 4 x 4 pin 500-150-150-150mm, USB*9-USB*9pin 470mm, USB*9Pin-Type A 550mm
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model G9P.RS1200G.BH00.EU
Manufacturer Lian Li
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 1200W
Modular Full Modular
Fan Led No