კვების ბლოკი HERMALRIGHT TR-SG650S 650W 80+ Gold NON Modular ATX 3.1 BLACK
THERMALRIGHT TR-SG650S 650W 80+ Gold NON modular PSU, ATX 3.1
მწარმოებელი: THERMALRIGHT
პროდუქტის კოდი: 75462
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: TR-SG650S
179,00 ₾
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 3
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model TR-SG650S
Manufacturer Thermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/sg-650s/
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 650W
Modular Non-Modular
Fan Led No
Connectors MB: 20+4PIN 550MM x1, CPU 4+4 PIN 650MM 1x, PCI-E 6+2 PIN 500MM+150MM 2x, SATA 450MM +150MMx1, SATA 450MM +150MMx1,
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model TR-SG650S
Manufacturer Thermalright
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 650W
Modular Non-Modular
Fan Led No