კვების ბლოკი 1STPLAYER ACK HA-750AC2 750W 80PLUS 230V EU NON-Modular
Power Supply 1STPLAYER ACK (HA-750AC2) 750W Black 80 PLUS certified
მწარმოებელი: 1STPLAYER
პროდუქტის კოდი: 75501
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: HA-750AC2
159,00 ₾
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია 5
  • Beliashvili st. Pick up only საწყობშია >10
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელი ატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
Model HA-750AC2
Manufacturer 1st Player
Official Manufacturer Link https://www.1stplayer.com/productdetails/id/298.html
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus
Output Capacity 750W
Modular Non-Modular
Fan Led No
Connectors 1x 20+4 pin, 2 x 4+4 pin, 2 x 6+2 pin, 4 x SATA, 2 x Molex
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
Model HA-750AC2
Manufacturer 1st Player
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus
Output Capacity 750W
Modular Non-Modular
Fan Led No