POWER SUPPLY HERMALRIGHT TR-SG650S 650W 80+ Gold NON modular ATX 3.1 BLACK
THERMALRIGHT TR-SG650S 650W 80+ Gold NON modular PSU, ATX 3.1
Manufacturer: THERMALRIGHT
SKU: 75462
Manufacturer part number: TR-SG650S
179.00 ₾
145.00 ₾
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 3 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TR-SG650S
Manufacturer Thermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/sg-650s/
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 650W
Modular Non-Modular
Fan Led No
Connectors MB: 20+4PIN 550MM x1, CPU 4+4 PIN 650MM 1x, PCI-E 6+2 PIN 500MM+150MM 2x, SATA 450MM +150MMx1, SATA 450MM +150MMx1,
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TR-SG650S
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 650W
Modular Non-Modular
Fan Led No