POWER SUPPLY 1STPLAYER PS-850SFX SFX SERIES 850W 80Plus Gold
1STPLAYER PS-850SFX SFX SERIES 850 W 80 Plus Gold Certified Full-Modular Design
Manufacturer: 1STPLAYER
SKU: 73992
Manufacturer part number: PS-850SFX
แƒซแƒ˜แƒ แƒ˜แƒ—แƒแƒ“แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
โ€ข แƒ›แƒแƒฅแƒกแƒ˜แƒ›แƒแƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒกแƒ˜แƒ›แƒซแƒšแƒแƒ•แƒ แƒ”: 850 W
แƒจแƒ”แƒ›แƒแƒ•แƒแƒšแƒ˜ แƒ›แƒฃแƒฎแƒขแƒ˜
โ€ข แƒกแƒ˜แƒ›แƒซแƒšแƒแƒ•แƒ แƒ” แƒแƒ แƒฎแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒ˜แƒฎแƒ”แƒ“แƒ•แƒ˜แƒ— (+3.3V, +5V): 120W
โ€ข แƒกแƒ˜แƒ›แƒซแƒšแƒแƒ•แƒ แƒ” แƒแƒ แƒฎแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒ˜แƒฎแƒ”แƒ“แƒ•แƒ˜แƒ— (+12V): 996W
โ€ข แƒกแƒ˜แƒ›แƒซแƒšแƒแƒ•แƒ แƒ” แƒแƒ แƒฎแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒ˜แƒฎแƒ”แƒ“แƒ•แƒ˜แƒ— (-12V): 3.6W
แƒ’แƒแƒ›แƒแƒ›แƒแƒ•แƒแƒšแƒ˜ แƒ›แƒฃแƒฎแƒขแƒ˜
โ€ข +3.3V: 20A
โ€ข +5V: 20A
โ€ข +12V: 83A
โ€ข -12V: 0.3A
โ€ข +5V Standby: 3.0A
แƒ™แƒแƒœแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒ“แƒแƒ›แƒแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ—แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒคแƒ˜แƒ–แƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜ แƒžแƒแƒ แƒแƒ›แƒ”แƒขแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
340.00 ₾
302.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. >10 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
โ€ข +3.3V: 20A
โ€ข +5V: 20A
โ€ข +12V: 83A
โ€ข -12V: 0.3A
โ€ข +5V Standby: 3.0A
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model PS-850SFX
Manufacturer 1st Player
Official Manufacturer Link https://www.1stplayer.com/productdetails/id/144.html
Warranty 1 Year
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 850W
Modular Full Modular
Fan Led No
Connectors 1 x 20+4-pin (ATX) 610 mm 2 x 4+4-pin (CPU) 650mm 4 x 6+2-pin (PCI-E) 600mm 15-pin SATA: 12 (450+150+150+150 mm) Molex (Peripheral 4-Pin): 4 (450+150+150+150 mm))
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model PS-850SFX
Warranty 1 Year
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus Gold
Output Capacity 850W
Modular Full Modular
Fan Led No