POWER SUPPLY 1STPLAYER ACK HA-750AC2 750W 80PLUS 230V EU NON-Modular
Power Supply 1STPLAYER ACK (HA-750AC2) 750W Black 80 PLUS certified
Manufacturer: 1STPLAYER
SKU: 75501
Manufacturer part number: HA-750AC2
159.00 ₾
123.00 ₾
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 5 in stock
  • Beliashvili st. Pick up only >10 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model HA-750AC2
Manufacturer 1st Player
Official Manufacturer Link https://www.1stplayer.com/productdetails/id/298.html
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus
Output Capacity 750W
Modular Non-Modular
Fan Led No
Connectors 1x 20+4 pin, 2 x 4+4 pin, 2 x 6+2 pin, 4 x SATA, 2 x Molex
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model HA-750AC2
Warranty 1 Year
Color Black
Power Supply Specification
Type ATX
Energy-Efficient 80 Plus
Output Capacity 750W
Modular Non-Modular
Fan Led No