Memory PATRIOT SIGNATURE LINE PSD34G160081S 4GB DDR3 1600MHZ SODIMM
Patriot SL DDR3 4GB 1600MHz SODIMM PSD34G160081S
Manufacturer: Patriot
SKU: 72740
Manufacturer part number: PSD34G160081S
GTIN (EAN, UPC): 0815530015406
แƒซแƒ˜แƒ แƒ˜แƒ—แƒแƒ“แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
โ€ข แƒกแƒ˜แƒฎแƒจแƒ˜แƒ แƒ”: 1600 MHz
แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ
โ€ข แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 1.50 V
แƒคแƒ˜แƒ–แƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒžแƒแƒ แƒแƒ›แƒ”แƒขแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
60.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 3 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ
โ€ข แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 1.50 V
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model PSD34G160081S
Manufacturer Patriot Memory
Official Manufacturer Link https://www.patriotmemory.com/products/signature-line-ddr3
Warranty 3 Year
DRAM Specifications
Memory Type DDR3
Memory Size 4 GB
Memory Speed 1600 MHz
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model PSD34G160081S
Manufacturer Patriot Memory
Warranty 3 Year
DRAM Specifications
Memory Type DDR3
Memory Size 4 GB
Memory Speed 1600 MHz