LIAN LI US88v1 G89.SM088X.00 Universal Mount Screen 8.8" IPS FHD 60Hz BLACK
LIAN LI US88v1 G89.SM088X.00 Universal Screen, 8.8" IPS display, 1920x480 Resolution, 60Hz refresh rate, 500 nits brightness, USB connectivity, Vibrant ARGB lighting, BLACK.
Manufacturer: LIAN LI
SKU: 75770
Manufacturer part number: G89.SM088X.00
GTIN (EAN, UPC): 4718466020550
245.00 ₾
199.00 ₾
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 2 in stock
  • Beliashvili st. Pick up only 4 in stock