CASE FAN THERMALRIGHT TL-C12B-S-V3 A-RGB
Thermalright TL-C12B-S-V3 120mm ARGB CPU Fan, with 1500RPM Speed, Black Computer Case Fan, Quiet 4pin PWM PC Fan, for S-FDB Bearing CPU Cooler Fan,with ARGB Mirror Light Effect
Manufacturer: THERMALRIGHT
SKU: 74287
Manufacturer part number: TL-C12B-S-V3
แƒซแƒ˜แƒ แƒ˜แƒ—แƒแƒ“แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
โ€ข แƒกแƒขแƒแƒขแƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒฌแƒœแƒ”แƒ•แƒ: 1.53 mm Hโ‚‚O
โ€ข แƒ™แƒแƒœแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜: 4 PIN PWM / 3-Pin 5V ARGB
แƒ“แƒแƒ›แƒแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ—แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒ”แƒœแƒ”แƒ แƒ’แƒแƒ›แƒแƒฎแƒ›แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ
โ€ข แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜ แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 12 V DC
โ€ข แƒกแƒแƒฌแƒงแƒ˜แƒกแƒ˜ แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 5 V
โ€ข แƒ“แƒ”แƒœแƒ˜/แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 0.25A / 12 V / 2.4W
แƒ™แƒแƒ›แƒžแƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒชแƒ˜แƒ
แƒคแƒ˜แƒ–แƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒžแƒแƒ แƒแƒ›แƒ”แƒขแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
19.00 ₾
16.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. >10 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TR-TL-C12B-S-V3
Manufacturer Thermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/tl-c12b-s-v3/
Warranty 1 Year
Case Fan Specifications
Size 120 mm
Number of Fans 1
Controller No
Fan Speed 1500 RPM±10% (MAX)
Max Air Pressure 1.53 mm H2O (MAX)
Max. Airflow 66.17 CFM (MAX)
Acoustic Noise 25.6 dBA (MAX)
Bearing Type S-FDB Bearing
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute name Attribute value
General Information
Model TR-TL-C12B-S-V3
Warranty 1 Year
Case Fan Specifications
Size 120 mm
Number of Fans 1
Controller No
Fan Speed 1500 RPM±10% (MAX)