CASE COOLER THERMALRIGHT TR-TL-P12W-S A-RGB
THERMALRIGHT TL-P12W-S Case Fan
Manufacturer: THERMALRIGHT
SKU: 74651
Manufacturer part number: TR-TL-P12W-S
แƒซแƒ˜แƒ แƒ˜แƒ—แƒแƒ“แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
โ€ข แƒกแƒขแƒแƒขแƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒฌแƒœแƒ”แƒ•แƒ: 1.53 mm Hโ‚‚O
โ€ข แƒ™แƒแƒœแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜: 4 PIN PWM / 3-Pin 5V ARGB
แƒ“แƒแƒ›แƒแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ—แƒ˜ แƒ›แƒแƒฎแƒแƒกแƒ˜แƒแƒ—แƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒ”แƒœแƒ”แƒ แƒ’แƒแƒ›แƒแƒฎแƒ›แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ
โ€ข แƒขแƒ˜แƒžแƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜ แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 12 V DC
โ€ข แƒกแƒแƒฌแƒงแƒ˜แƒกแƒ˜ แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 5 V
โ€ข แƒ“แƒ”แƒœแƒ˜/แƒซแƒแƒ‘แƒ•แƒ: 0.13A / 12 V / 1.56W
แƒ™แƒแƒ›แƒžแƒšแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒชแƒ˜แƒ
แƒคแƒ˜แƒ–แƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒžแƒแƒ แƒแƒ›แƒ”แƒขแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
18.00 ₾
15.00 โ‚พ
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. >10 in stock