Products specifications
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| General Information | |
| Model | ACFAN00156A |
| Manufacturer | Arctic |
| Official Manufacturer Link | https://www.arctic.de/en/BioniX-P120-A-RGB/ACFAN00156A |
| Warranty | 1 Year |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 120 mm |
| Number of Fans | 3 |
| Controller | Yes |
| Fan Speed | 400โ2300 rpm |
| Max Air Pressure | 2.1 mmH2O |
| Max. Airflow | 48 cfm | 81.55 m³/h |
| Acoustic Noise | 0.45 Sone |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
Only registered users can write reviews
Customers who bought this item also bought
CASE FAN THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK
48.00 ₾
40.00 ₾
CASE FAN THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE
60.00 ₾
42.00 ₾
Liquid Cooler 1STPLAYER CC 240-BK A-RGB BLACK
1STPLAYER Liquid Cooling CC 240-BK Black
230.00 ₾
165.00 ₾
WATER COOLING SYSTEM THERMALRIGHT FROZEN WARFRAME 420 BLACK ARGB TR-FW-420-B-ARGB
THERMALRIGHTย Frozen Warframe 420 Black ARGB CPU Water Cooling, 420 AIO Cooling, LCD Screen, Liquid CPU Cooler for AMD/Intel Liquid CPU Cooler: LGA1700/AM4/AM5, BLACK
355.00 ₾
272.00 ₾
Case Cooler ARCTIC P12 PWM PST A-RGB ACFAN00232A 3 PCS
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB (3 PCS Value Pack) ACFAN00232A
135.00 ₾
102.00 ₾